pijl

PROGRAMMA Rondje Cultuur Huisduinen 2023

Rondje Cultuur Huisduinen

AdresLocatiehouderLocatie nr Deelnemer Kunstvorm
Tuintjesweg 4
Uitgifte Passe-partouts
Wil Bellinga1

Wil Bellinga
Tamara Kuijper
Faye Linde Prins

Schilderijen op leien
Keramiek
Muziek zang-gitaar-ukelele
Tuintjesweg 12Lex Boendermaker2Jeanne-Marie Brock
Lex Boendermaker
Schilderijen 
Zilvergieten
Tuintjesweg 14Thea & Albert Koning3Daisy Gout
Thea Koning
Schilderijen 
Open atelier

Duinweg 47
Uitgifte Passe-Partouts

Benno & Marijke Jutte4Ineke MeijerSchilderijen
Duinweg 37Herman van der Horst5Herman van der HorstOpen atelier
Badhuisstraat 98 Tineke van der Blom6Sonja Joor
Bep Dukers
Marion Baars
Schilderijen, beelden, kunstnijverheid
Badhuisstraat 96cAnne Abeln7Anne Abeln
Camilla de Greef
Marjolein Stolk
Juttz sierraden
Glas in lood
Badhuisstraat 122Ria Sanderse8Thea Mulder 
Petra Visser
Schilderijen
Diamond Paintings
Badhuisstraat 124Marja Scheer9


Esmee de Ruiter
Marretje Verkaik

Schilderijen
Schilderijen
Badhuisstraat 126Monique Bais10Gré BaisBeelden en Schilderijen
Badhuisstraat 86Karin van der Wal11

Karin van der Wal

Muziek: Michiel Tegelberg, Kristina Kovalyova en Cees van den Berg, Grooves

Koffie/thee
Homemade gebak deelnemers RCH

 

Badhuisstraat 84Marieke Coltof12Alie de Winter
Lieneke Gerrits
Yvonne Stroet
Glaskunst
Pyrografie
Keramiek- Mozaiek 
Badhuisstraat 74Heleen Straatman13Wilma Selie Schilderijen
Badhuisstraat 49Suzanne Hoole14Inge TesselaarSchilderijen
Badhuisstraat 54Frank Hoogland15Frank Hoogland
Imana Petterson
Kunst van juthout
Schilderijen
Badhuisstraat 52Rita van Kleef16Rita van KleefPottenbakster 
Badhuisstraat 48         Lenneke Roelofsen17

Lenneke Roelofsen
Tineke Renssen
Annette Laan

Schilderijen
Schilderijen
Schilderijen
Badhuisstraat 46Wouter van Deenen18

Wouter van Deenen
Geert Schoonbeek de Vlaming

Start project  "Aan de klei onttrokken"
H.W. Mesdagstraat 25Ad Biersteker19

Ad Biersteker

Beeldend kunstenaar
Badhuisstraat 47BSaskia Siderius20Saskia Siderius
Lidia Kap
Tassen van leer en accssoires
Schilderijen
Rembrandtstraat 14André Zijlmans21Keltisch ensembleKeltische muziek
Badhuisstraat 39Eva van Wessum22Eva van Wessum
Henny Salzberg
Albert van Wessum
Schilderijen
Anton Pieckhof 10Henriette van Hamersveld23Ewout en Noah HeuvelmanIllustratie stickers Huisduinen
Badhuisstraat 25 Dorpshuis
Uitgifte Passe-partouts
Huisduiner Belang24Fotoclub Den Helder

Expo Fotografie

10.30 uur Opening RCH
door wethouder van cultuur Fotigui Camara

Badhuisstraat 26 Huisduinerkerkje

Anneke Dol25Ineke PastoorIkonen

Dorpsplein
Huisduinerkerkje

  Historishe Wandeling Huisduinen
Jack Ambriola- Onder voorbehoud
Aanvang 11.00 uur
Badhuisstraat  3José Heemskerk26José HeemskerkKunst uit zee
Badhuisstraat 19Karin van Rossum27Ronald de JonghFotografie
Zeeweg 21Felix Rottenberg28DichtershuisjeDichters uit de regio
Kijkduinlaan 13Marloes Vreugdenhil29Marloes VreugdenhilKaarten
Kijkduinlaan 12
Galerie Paal 0
Rieneke Veken30

Jannie Visser
Rieneke Veken
Erwin Steenkist
Marianne Mensink

 

Schilderijen
Glas, mozaieken
Abstract eigen werk
Schilderijen
Muziek:Fluit ensemble Triade 11.30 uur en 14.45 uur

Kijkduinlaan 56Rachel Slort31Anja Nieuwehuize
Nelly Besseling
Beelden steen en brons
RW. van de Wintstraat 32Antoinette Molenaar32

Margriet Konijn
Antoinette Molenaar

Muziek zanggroep Pink Gin

Schilderijen

RW. van de Wintstraat 46Sandra Seegers33Irene van der Veur Beelden
Duinweg 8a     Wouter & Sanne Dukers34Klazien GrootBeelden
Duinweg 38Gerbrich Leegwater35Vronie Regnery
Jantine Jes
Beelden
Beelden